Järjekordses Esiliiga B mängudevoorus läksime vastamisi Flora noortega, kellega oleme varasemalt sel hooajal olnud vastamisi kahel korral ( 3:1 ; 1:1 ). Vastaste jaoks olid viimased mängud sujunud keeruliselt ning ka Meie jaoks ei ole olnud lihtsad ajad, just sellel põhjusel oli see ka mõlema meeskonna jaoks ülioluline mäng oma enesekindluse taastamiseks.

Mäng kulges peamiselt mõlemapoolsete võimaluste saatel. Ararati headele võimalustele vastasid vastased teravate vasturünnakutega ning mitmel puhul suutis halvimast päästa väravavahi ja kaitseliini suurepärane tegutsemine. Esimene poolaeg siiski väravaid ei toonud.

Teine poolaeg jätkus samas rütmis, ehk siis pigem võrdsete heitlusena kuni murdepunktini, mil vahetusest sekkunud Silver Alex Kelder suunas 86.minutil Avetis Harutjunjani hea eeltöö järel palli väravasse. Teine värav ei lasknud ennast enam pikalt oodata, kui taaskord Avetise eeltöö järel võttis hästi palli omaks Andre Järva ning suunas nahkkera kindlalt alla nurka. Peagi kõlas ka lõpuvile ning raske, kuid oluline võit oli seega saavutatud!

Täname vastaseid, kes pakkusid meile südikat vastupanu ning näitasid distsiplineeritud mängu!

Mängu protokoll leitav siit.

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ – JK Sillamäe Kalev II , 17.08 kell 20.30, Sportland Arena.