FC Ararat Tallinn pidas Eesti meistrivõistluste II liiga Põhja/Ida piirkond esimese kohtumise võõrsil pealinnameeskonnaga JK Dünamo (Tallinn). FC Ararat valmistus mänguks optimaalses koosseisus, vaatamata paarile puuduvale mängijale ning diskvalifitseeritud Konstantin Tjutjaževile.

Kohtumine kujunes väga pingeliseks – nii väljakuperemehed kui ka FC Ararat olid lähedal skoori avamisele, kuid kõik võimalused ebaõnnestusid. FC Ararati mängijad mängisid hoolsalt kaitses ning meie väravavahi individuaalne mäng päästis meid vältimatust väravast. Tänu Avetis Harutjunjani väravale meil õnnestus lüüa esimese poolaja lõpuminutitel avavärav.

Mängu teise poolaja alguses me ei saanud hakkama väljakuperemeeste kiire rünnakuga ning JK Dünamo õnnestus seis viigistada. Teise poolaja keskpaigaks tegi FC Ararat mitu vahetust, pärast mida meil olid head võimalused mängus juhtima minna, kuid kahjuks naeratas õnn meie vastastele – kümme minutit enne mängu lõppu lõid JK Dünamo mängijad värava. Väljakuperemehed olid juba valmis tähistama võitu, kui viis minutit enne kohtumise lõppu teenis FC Ararati mängija Paulo Kulešov teise kollase kaardi ning pidi väljakult lahkuma. Arvuline ülekaal andis meie vastastele veelgi kindlust juurde, kuid FC Ararati mängijad sellest ei heitunud ning pärast väga head rünnakut, millest võtsid osa praktiliselt kõik meie mängijad, lõi Vaagn Arutjunjan mängu kolmandal lisaminutil viigivärava – 2:2.