Pühapäeval sõitis Meie meeskond Kohtla – Järvele, et kohtuda sealse JK Järve-ga. Vastased asetsevad turniiritabeli põhjas, kuid võttes arvesse eelnevaid mänge, oli selge, et raske saab nende vastu olema. Kohale sõideti 11. mängijaga, seega oli mehi täpselt algkoosseisu jagu, kuid teisalt oli sellest mängust vaja kindlasti võit võtta, et püsida konkurentsis ning võidelda kõrgemate positsioonide eest Esiliiga B – s.

Kohe mängu alguses otsustasid vastased võtta kaitsva orientatsiooni ning sellega võimaldati Meie mängijatel rahulikult palli veeretada ning võimalusi otsida. Esimesed 20 minutit oli mäng täiesti selgelt Ararati kontrolli all ning mitmel korral pääseti ka ohtlikult löögile. Esimese poolaja teisel poolel aktiveerusid ka võõrustajad ning Meie poolt hakkas sisse tulema lihtsaid vigu, mis omakorda lasid vastastel tekitada ohtlikke olukordi Meie värava all. Õnneks suudeti peataolek üle elada ning vastased ei suutnud oma paari head võimalust ära realiseerida ning väravateta viigiseisul suunduti poolajaks riietusruumidesse.

Teisel poolajal suutis Ararat aga taas suruma hakata ning üritati oma paremust maksma panna. Peagi muutus aga ülesanne keerulisemaks, kui Meie mängija teenis lühikese aja jooksul kaks kollast kaarti ning eemaldati väljakult. Kuid peale seda suutis meeskond näidata suurepärast vaimu ning peagi suudetigi juhtima minna, kui Andre Järva kastist löögile pääsest ning mänguvahendi võrku tulistas! Peale Ararati vähemusse jäämist otsustas Järve rohkem ründama hakata ning see lõikas valusalt näppu, sest tänu sellele tekkisid vabad tsoonid kaitseliini taha, kuhu Meie poolkaitsjad said häid palle anda. Peagi lõi Avetis Harurjunjan seisuks 2:0, kui pääses üks-ühe vastu ning lükkas palli kindlalt väravavahist mööda ning viis minutit hiljem lõi Järva juba seisuks 3:0, kui mängis väravavahi üle ning saatis nahkkera tühja võrku. Vastased jõudsid küll enne mängu lõppu auvärava lüüa, kuid seisul 3:1 mäng lõppeski ning olulised võidupuntkid said juba kolmandat vooru järjest tabelisse kirjutatud!

Järgmine mäng: Ararat TTÜ vs. JK Kalju II, 02.10 kell 19.30, Sportland Arenal. Tegemist on väga olulise mänguga ning tõotab tulla suurepärane lahing. Seega loodame kõiki poolehoidjaid näha teisipäeva õhtul staadionil!

29.09.2013
Score: 1 - 3

Match Report

29. septembril kell 17:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE – TALLINNA FC ARARAT TTÜ  1:3 (0:0)

Väravad: 88. Anatoli Beregovski – 66., 80. Andre Järva, 75. Avetis Harutjunjan
Hoiatused: 29. Anatoli Beregovski – 14. Anton Lahmanov, 58., 60. Rainer Põld
Eemaldamine: 60. Rainer Põld

JK Järve: 1-Panfilov, 10-Smirnov, 19-Tomaševski, 60-Pozjabin, 17-Ivanjušin (80. 32-Sarajev), 75-Beregovski, 8-Kaivoja, 18-Berdyugin, 80-Popov, 13-Grauberg (71. 3-Škaleta), 20-Tipukin.
Varus: 77-Bedrit, 32-Sarajev, 3-Škaleta.

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 2-Järva, 11-Põld, 7-Harutjunjan, 36-Savotškin, 5-Tammerik, 18-Lahmanov, 9-Kelder, 15-Arutjunjan, 16-Antonov, 27-Tukmatšov.