Üldised kontaktid

Avalikud suhted

info@fcararat.ee

Jalgpallikool

noored@fcararat.ee, (+372) 6 560 515

Ararat Laste (lasteaia töö)

laste@fcararat.ee, (+372) 6 560 515

Raamatupidamine

rp@fcararat.ee

Varustus

shop@fcararat.ee

Tagasiside

Klubi administratsioon

Mikael Bezljudov

Administraator / juhiabi, (+372) 6 560 515, (+372) 5823 0815, mikael@fcararat.ee

Vaagn Arutjunjan

Noortetöö koordinaator, (+372) 555 33 552, vaagn@fcararat.ee

Yury Shalamov

Jalgpallikooli peatreener, (+372) 58 270 835, yury@fcararat.ee

Aleksandr Puštov

Spordidirektor, (+372) 51 986 763, a.pushtov@fcararat.ee

Avetis Harutjunjan

President / tegevjuht, (+372) 58 188 780, avetis@fcararat.ee

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (26)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (26)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (5)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (30)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (40)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (11)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (47)

Sünnikoht: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 1995 (26)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shemyatkov

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (51)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Aleksandr Puštov

Aleksandr Puštov

Sünniaeg: 09.03.1964 (56)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51986763

a.pushtov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2019

Tööstaaž treenerina alates 2001 (20)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (65)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (44)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Jalgpalliklubi FC Ararat

Üldkontaktid 
Postiaadress:Akadeemia tee 47, Tallinn 12618, Eesti
Registrikood:80302287
Klubi asutamisaasta:2010
Telefon:(+372) 6 560 515
E-Mail:info@fcararat.ee
Jalgpallikooli EHISe ID
5451
Jalgpallikooli õppekava kood 126837
Pangarekvisiidid 
PankSwedbank AS
IBAN (arveldusarve)EE502200221048925272
SWIFT/BICHABAEE2XXX
Panga aadressLiivalaia 8, 15040 Tallinn