Klubi kollektiiv

Avetis Harutjunjan

President / tegevjuht, (+372) 6 560 265, (+372) 58 188 780, avetis@fcararat.ee

Ruben Arutjunov

Spordidirektor / noortetöö koordinaator, (+372) 50 10 789, ruben@fcararat.ee

Vaagn Arutjunjan

Peatreener, (+372) 555 33 552, vaagn@fcararat.ee

Aleksandr Ševtsov

Noortetreener / noortetööjuhi assistent, (+372) 53 642 893, aleksandr@fcararat.ee

Igor Shemyatkov

Nootretreener (+372) 51 948838, igor.shemyatkov@fcararat.ee

Vladislav Pakhomenkov

Nootretreener , (+372) 55 632 996, vladislav@fcararat.ee

Igor Obuhov

Väravavahtide treener, (+372) 55 646 922, igor.obuhov@fcararat.ee

Georgi Juhnev

Füsioterapeut, (+372) 50 83 839

Vladislav Bolmatov

Operaator

Raamatupidamine

rp@fcararat.ee

Jalgpalliklubi FC Ararat

Üldkontaktid 
Postiaadress:​Värvi tn 5-A306, A korpus (Laki Ärikeskus), Tallinn 10621
Registrikood:80302287
Telefon:(+372) 6 560 265
Faks:(+372) 6 560 266
E-Mail:info@fcararat.ee
Jalgpallikooli EHISe ID
5451
Jalgpallikooli õppekava kood 126837
Pangarekvisiidid 
PankSwedbank AS
IBAN (arveldusarve)EE502200221048925272
SWIFT/BICHABAEE2XXX
Panga aadressLiivalaia 8, 15040 Tallinn