Üldised kontaktid

Avalikud suhted

info@fcararat.ee

Jalgpallikool

noored@fcararat.ee, (+372) 6 560 515, (+372) 58 282 080 (WhatsApp, Viber)

Ararat Laste (lasteaia töö)

laste@fcararat.ee, (+372) 6 560 515, (+372) 58 282 080

Raamatupidamine

rp@fcararat.ee

Varustus

shop@fcararat.ee

Tagasiside

Klubi administratsioon

Ksenia Safonova

Administraator / juhiabi, (+372) 58 282 080, ksenia@fcararat.ee

Vaagn Arutjunjan

Noortetöö koordinaator, (+372) 555 33 552, vaagn@fcararat.ee

Yury Shalamov

Jalgpallikooli peatreener, (+372) 58 270 835, yury@fcararat.ee

Aleksandr Puštov

Spordidirektor, (+372) 51 986 763, a.pushtov@fcararat.ee

Avetis Harutjunjan

President / tegevjuht, (+372) 58 188 780, avetis@fcararat.ee

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (27)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Nadežda Ivanova

Nadežda Ivanova

Sünniaeg: 21.06.1992 (29)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 53307090

nadezda@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 2020 (2)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (31)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (41)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (12)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (48)

Sünnikoht: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 1995 (27)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shemyatkov

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (52)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (20)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Aleksandr Puštov

Aleksandr Puštov

Sünniaeg: 09.03.1964 (57)

Sünnikoht: Kaliningrad (Venemaa)

(+372) 51986763

a.pushtov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2019

Tööstaaž treenerina alates 2001 (21)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (66)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (45)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Jalgpalliklubi FC Ararat

Üldandmed 
Postiaadress:Pae tn 1, Tallinn 11411, Eesti
Registrikood:80302287
Klubi asutamisaasta:2010
Jalgpallikooli EHISe ID
5451
Jalgpallikooli õppekava kood 126837
Pangarekvisiidid 
Swedbank, SWIFT: HABAEE2XEE502200221048925272
Swedbank, SWIFT: HABAEE2XEE472200221061885496 - Jalgpallikooli õppe- ja treeningmaks, laagrid jne (viitenumber on kohustuslik).
SEB Pank, SWIFT: EEUHEE2XEE251010220244619221
Luminor Bank, SWIFT: RIKOEE22EE091700017003761669
Coop Pank, SWIFT: EKRDEE22EE334204278604954704
LHV Pank, SWIFT: LHVBEE22EE367700771001607485