Järgmine mäng

JK Piraaja
vs

JK Piraaja

FC Ararat TTÜ

THURSDAY, 21.09.2017
NIKE ARENA
Asula 4b, 11315, Tallinn, ESTONIA

II liiga - Põhja/Ida piirkonna tabel

Koht
M
V
V
K
P
1.
Tallinna JK Legion JK Legion
21
15
3
3
84:30
48
2.
Võru FC Helios Võru FC Helios
21
13
3
5
45:22
42
3.
Jõgeva SK Noorus-96 Jõgeva SK Noorus-96
21
13
2
6
57:44
41
4.
Tartu FC Merkuur Logo Tartu FC Merkuur
21
11
4
6
63:52
37
5.
FC Levadia III FC Levadia III
21
12
0
9
56:40
36
6.
FC Ajax
21
11
3
7
53:47
36
7.
Narva United FC
21
9
4
8
44:55
31
8.
Tallinna JK Dünamo JK Dünamo
21
8
5
8
38:29
29
9.
JK Piraaja JK Piraaja
21
8
5
8
33:37
29
10.
Maardu Linnameeskond II Maardu Linnameeskond II
21
8
0
13
57:52
24
11.
Tartu FC Santos Tartu FC Santos II
21
7
2
12
54:56
23
12.
Maardu United Maardu United
21
6
4
11
32:52
22
13.
FC Ararat TTÜ
21
4
4
13
27:55
16
14.
Kohtla-Järve JK Järve II JK Järve II
21
1
3
17
10:82
6

Personal

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (23)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (2)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (37)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergei Bolgov

Sünniaeg: 06.05.1992 (25)

Sünnikoht: Sillamäe (Eesti)

(+372) 56962833

sergei@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Sünniaeg

Särgi nr.

1.

Aleksander Kiudmaa

03.02.1988

10

2.

Aleksandr Korosteljov

25.07.1993

9

3.

Aleksandr Bagdasarjan

25.05.1989

6

4.

Aleksei Belozjorov

11.08.1993

11

5.

Andras Korotkov

11.05.2001

4

6.

Anton Agoshkov

17.12.1987

18

7.

Anton Fortkin

23.09.1993

8.

Artur Kask

14.05.1996

19

9.

Avetis Harutjunjan

27.01.1985

2

10.

Bogdan Lukashenko

12.01.1994

3

11.

Daniil Balatševtsev

17.01.1992

12.

Dmitry Shchenov

14.02.1992

13.

Herman Semykozov

12.01.1990

14.

Janek Pikk

27.12.2000

17

15.

Jevgeni Tukan

24.11.1994

33

16.

Konstantin Tjutjažov

05.03.1989

25

17.

Kurban Ramazanov

03.06.1993

18.

Marek Kovbenja

15.12.1999

19.

Mihhail Dudarev

15.01.1992

20.

Nikita Godovanets

11.02.1992

21.

Paulo Kulešov

10.05.1994

13

22.

Pavel-Artjom Tšekotin

30.11.1991

16

23.

Rauno Piip

17.03.1993

24.

Roland Liinar

28.04.2000

25.

Sergei Bolgov

06.05.1992

1

26.

Sergei Lefanov

16.05.1990

27.

Vaagn Arutjunjan

18.08.1980

7