Järgmine mäng

vs
Tallinna JK Dünamo

FC Ararat TTÜ

JK Dünamo

SUNDAY, 30.07.2017
LASNAMÄE SPORDIKESKUSE KUNSTMURUSTAADION
Pae tänav 1, 11411, Tallinn

II liiga - Põhja/Ida piirkonna tabel

Koht
M
V
V
K
P
1.
Tartu FC Merkuur Logo Tartu FC Merkuur
14
10
2
2
50:34
32
2.
Tallinna JK Legion JK Legion
13
9
1
3
46:23
28
3.
FC Levadia III FC Levadia III
13
9
0
4
40:21
27
4.
Narva United FC
14
8
3
3
28:17
27
5.
Jõgeva SK Noorus-96 Jõgeva SK Noorus-96
13
8
2
3
34:28
26
6.
Võru FC Helios Võru FC Helios
13
8
0
5
27:15
24
7.
JK Piraaja JK Piraaja
13
5
3
5
17:21
18
8.
FC Ajax
13
5
2
6
26:35
17
9.
Tartu FC Santos Tartu FC Santos II
13
4
1
8
27:31
13
10.
Maardu Linnameeskond II Maardu Linnameeskond II
13
4
0
9
31:30
12
11.
Tallinna JK Dünamo JK Dünamo
13
3
3
7
16:22
12
12.
Maardu United Maardu United
13
3
3
7
19:36
12
13.
FC Ararat TTÜ
13
3
2
8
16:35
11
14.
Kohtla-Järve JK Järve II JK Järve II
13
1
2
10
7:36
5

Personal

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (23)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2016 (1)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (36)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergei Bolgov

Sünniaeg: 06.05.1992 (25)

Sünnikoht: Sillamäe (Eesti)

(+372) 56962833

sergei@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Sünniaeg

Särgi nr.

1.

Aleksander Kiudmaa

03.02.1988

10

2.

Aleksandr Korosteljov

25.07.1993

9

3.

Aleksandr Bagdasarjan

25.05.1989

6

4.

Aleksei Belozjorov

11.08.1993

11

5.

Amit Zagirbekov

02.04.1989

15

6.

Andras Korotkov

11.05.2001

4

7.

Anton Agoshkov

17.12.1987

18

8.

Artur Kask

14.05.1996

19

9.

Avetis Harutjunjan

27.01.1985

2

10.

Bogdan Lukashenko

12.01.1994

3

11.

Janek Pikk

27.12.2000

17

12.

Jevgeni Tukan

24.11.1994

33

13.

Konstantin Tjutjažov

05.03.1989

25

14.

Kurban Ramazanov

03.06.1993

15.

Marek Kovbenja

15.12.1999

16.

Mihhail Dudarev

15.01.1992

17.

Paulo Kulešov

10.05.1994

13

18.

Pavel-Artjom Tšekotin

30.11.1991

16

19.

Rauno Piip

17.03.1993

20.

Roland Liinar

28.04.2000

21.

Sergei Bolgov

06.05.1992

1

22.

Vaagn Arutjunjan

18.08.1980

7