Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

19:30-20:30

Saal

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

3.

Reede

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

4.

Laupäev

16:00-17:30

Saal

53. Keskkool - J. Sütiste tee 42, 13420

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (26)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (26)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (5)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2008-2009-nma@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2008-2009-nma@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Reval Girls Cup

21.11.2020 - 22.11.2020

Turniir

Nike Cup

05.12.2020

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

PAI 2020

Lisainfo

1.

Olga Jastrebova

6

16.08.2009

EE

OK

2.

Anastasija Južaninova

11

05.04.2009

EE

OK

3.

Jelizaveta Južaninova

9

05.04.2009

EE

OK

4.

Angelika Kolk

4

07.10.2006

EE

OK

5.

Darina Kudjavnina

15

25.08.2008

EE

OK

6.

Alina Mihhaseva

14

21.07.2010

EE

OK

7.

Anna Movtšan

17

16.07.2009

EE

OK

e-Arve

8.

Anna Petrova

8

16.12.2009

EE

OK

9.

Elizaveta Petrova

1

20.08.2008

RU

OK

10.

Anastassia Pikkov

21

24.07.2008

EE

OK

Jõulud

11.

Agnia Pissareva

98

13.04.2007

EE

Lisa andmed

Jõulud

12.

Viktoria Pletšenko

13

13.05.2009

EE

OK

13.

Sofia Priidemann

5

19.11.2009

EE

OK

14.

Arina Uzjukina

7

14.04.2009

EE

OK

15.

Darja Uzjukina

10

14.04.2009

EE

OK

16.

Alesja Zub

2

24.05.2009

EE

OK

Liitu treeningrühmaga

Lapse andmed

Lapsevanema / eestkostja andmed