Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

16:00-17:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

2.

Kolmapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

3.

Reede

16:00-17:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (27)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (27)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2008-2009-nma@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2008-2009-nma@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Tüdrukute U15

aprill, mai, juuni, august, semptember, oktober

Turniir

Reval Cup 2021

27.02.2021

Turniir

Saku Spring 2021

03.04.2021-04.04.2021

Turniir

Tallinn Cup 2021

01.07.-04.07.2021

Turniir

Helsinki Cup 2021

12.07-17.07.2021

Puhkus

Suvepuhkus

18.07.-31.07.2021

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

Lisainfo

1.

Olga Jastrebova

6

16.08.2009

EE

OK

OK

2.

Anastasija Južaninova

11

05.04.2009

EE

OK

OK

3.

Jelizaveta Južaninova

9

05.04.2009

EE

OK

OK

4.

Angelika Kolk

4

07.10.2006

EE

OK

OK

5.

Darina Kudjavnina

15

25.08.2008

EE

OK

OK

6.

Alina Mihhaseva

14

21.07.2010

EE

OK

OK

7.

Anna Movtšan

17

16.07.2009

EE

OK

OK

e-Arve

8.

Anna Petrova

8

16.12.2009

EE

OK

OK

9.

Elizaveta Petrova

1

20.08.2008

RU

OK

OK

10.

Anastassia Pikkov

21

24.07.2008

EE

OK

OK

11.

Agnia Pissareva

12

13.04.2007

EE

OK

OK

12.

Viktoria Pletšenko

13

13.05.2009

EE

OK

OK

13.

Sofia Priidemann

5

19.11.2009

EE

OK

OK

14.

Valeria Sampetova

31

28.12.2007

15.

Ilona Savitskaya

23

16.03.2007

RU

OK

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Arina Uzjukina

7

14.04.2009

EE

OK

OK

17.

Darja Uzjukina

10

14.04.2009

EE

OK

OK

18.

Alesja Zub

2

24.05.2009

EE

OK

OK

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed