Treenerid

Aleksandr Puštov

Sünniaeg: 09.03.1964 (55)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51986763

a.pushtov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2019

Tööstaaž treenerina alates 2001 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2009@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Flora Nike Cup 2018(FCA1)

04.11.2018

Turniir

Rõõm Jalgpallist 2018(FCA2)

02.12.2018

Puhkus

Talvepuhkus

20.12.2018 - 06.01.2019

Turniir

Nõmme Cup

19.01.2019 - 20.01.2019

Turniir

Winter Cup 2019(FCA1 FCA2)

26.01.2019 - 27.01.2019

Turniir

Reval Cup 2019

02.02.2019 - 03.02.2019

Turniir

Apollo Cup 2019(FCA2)

16.03.2019 - 17.03.2019

Turniir

U12 Kevadring

mai/juuni

Laager

Suvelaager

14.06.2019 - 21.06.2019

Turniir

Tallinn Cup 2019 (?)(FCA1)

27.06.2019 - 30.06.2019

Puhkus

Suvepuhkus

juuli

Turniir

U12/ Sügisring

august/september

Turniir

Flora Nike Cup 2019

november

Turniir

Reval Cup 2019(FCA1)

14.12.2019 - 15.12.2019

Puhkus

Talvepuhkus

19.12.2019 - 05.01.2020

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2019

Lisainfo

1.

Timur Babkin

10

24.01.2010

EE

OK

OK

e-Arve

2.

Alexander Bezlepkin

20

28.04.2009

RU

OK

OK

e-Arve

3.

Andrei Bitšev

19

29.05.2009

EE

OK

OK

e-Arve

4.

Marius Brazas

88

22.08.2008

EE

OK

OK

5.

David Fesko

16.09.2009

EE

OK

e-Arve

6.

Timur Giršik

6

13.10.2009

EE

OK

OK

7.

Hakob Iokhanson

77

19.04.2009

RU

OK

OK

8.

Varuzhan Ivanyan

7

24.10.2009

RU

OK

OK

9.

Egor Lihatšjov

99

22.07.2009

EE

OK

OK

10.

Sven Eerik Lukas

38

26.03.2008

EE

OK

OK

11.

Robin Maalder

1

01.11.2009

EE

OK

OK

12.

Torm Marinitšev

17.11.2008

EE

OK

OK

13.

Fjodor Pljusnin

5

04.02.2009

EE

OK

OK

14.

Oleksandr Rybets

21

03.09.2008

UA

OK

OK

15.

Kirill Shvedov

12

13.05.2009

EE

OK

OK

16.

Artur Strigin

17

29.07.2009

EE

OK

OK

17.

Arsen Teknedžan

26

30.03.2009

EE

OK

OK

18.

Makar Vassiljev

18

15.12.2009

EE

OK

OK

19.

Lev Zakareišvili

11

12.08.2009

EE

OK

20.

David Žilkin

16

08.01.2010

EE

OK

OK

21.

Roman Zinovjev

14

01.07.2009

EE

OK

OK

e-Arve