Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Treenerid

Ruben Arutjunov

Sünniaeg: 05.06.1969 (49)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 5010789

ruben@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2013

Tööstaaž treenerina alates 2000 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2009@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Flora Nike Cup 2018

04.11.2018

Turniir

Ateitis Cup

30.11.2018 - 02.12.2018

Turniir

Rõõm Jalgpallist 2018

02.12.2018

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Turniir

Nõmme Cup 2019

19.01.2019 - 20.01.2019

Turniir

Reval Cup 2018 (?)

02.02.2019 - 03.02.2019

Turniir

Apollo Cup 2019

16.03.2019 - 17.03.2019

Turniir

U12 Kevadring

mai

Laager

Suvelaager (?)

14.06.2019 - 20.06.2019

Turniir

Pärnu Summer Cup

27.06.2019 - 30.06.2019

Turniir

U12 Sügisring

august

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2019

PAI 2018

Lisainfo

1.

Timur Babkin

10

24.01.2010

EE

OK

Kinnitamata

2.

Alexander Bezlepkin

20

28.04.2009

RU

OK

Kinnitamata

e-Arve

3.

Andrei Bitšev

19

29.05.2009

EE

OK

e-Arve

4.

Marius Brazas

88

22.08.2008

EE

OK

Kinnitamata

5.

Konstantin Gaponenko

2

02.12.2009

RU

OK

Kinnitamata

6.

Timur Giršik

6

13.10.2009

EE

OK

Kinnitamata

7.

Hakob Iokhanson

77

19.04.2009

RU

OK

Kinnitamata

8.

Varuzhan Ivanyan

7

24.10.2009

RU

OK

Kinnitamata

9.

Egor Lihatšjov

99

22.07.2009

EE

OK

Kinnitamata

10.

Sven Eerik Lukas

26.03.2008

EE

OK

11.

Robin Maalder

1

01.11.2009

EE

OK

Mitmes klubis

12.

Torm Marinitšev

17.11.2008

EE

OK

13.

Fjodor Pljusnin

5

04.02.2009

EE

OK

Kinnitamata

14.

Stefan Rakelmann

33

05.06.2009

EE

OK

15.

Oleksandr Rybets

21

03.09.2008

UA

OK

Kinnitamata

16.

Kirill Shvedov

12

13.05.2009

EE

OK

Kinnitamata

17.

Artur Strigin

17

29.07.2009

EE

OK

Kinnitamata

18.

Arsen Teknedžan

26

30.03.2009

EE

OK

Kinnitamata

19.

Makar Vassiljev

18

15.12.2009

EE

OK

Kinnitamata

20.

Jüri Vilbaste

26.10.2009

EE

OK

21.

David Žilkin

16

08.01.2010

EE

OK

Kinnitamata

22.

Roman Zinovjev

14

01.07.2009

EE

OK

Kinnitamata

e-Arve