Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Neljapäev

18:15-19:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

4.

Laupäev

11:30-13:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Treenerid

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (64)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (43)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (39)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (10)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fcak-2010-2011-mma@fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2020

PAI 2019

Lisainfo

1.

Damian Adamson

30.04.2010

EE

OK

Puudu dokument

2.

Artjom Boiko

77

26.11.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

3.

Ignat Čujakovs

13

01.07.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

4.

Lev Dmitrijev

30

07.09.2009

EE

OK

OK

5.

Deniel Dovbnja

08.11.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

6.

Alexander Dubonossov

11

09.12.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

7.

Nikita Egorov

26

06.02.2010

RU

OK

OK

8.

Dennis Fris

17

27.10.2010

EE

OK

Puudu dokument

9.

Artjom Galutvo

7

22.03.2011

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument

10.

Nikita Ignatjev

10

15.02.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

11.

Džiugas Jaruševicius

99

09.08.2010

LT

OK

OK

12.

Martin Kan

8

17.09.2010

EE

OK

OK

13.

Oskar Krupenko

18

04.02.2010

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument

14.

Jan Lattu

14

03.08.2010

EE

OK

OK

15.

Mark Merzin

15

22.12.2011

EE

OK

OK

Puudu pilt

16.

Platon Merzin

16

22.12.2011

EE

OK

OK

Puudu pilt

17.

Mark Mets

2

16.11.2010

RU

Lisa andmed

OK

18.

Jonas Pocevicius

23

01.05.2010

LT

OK

OK

19.

Aleksei Russakov

10

02.04.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument

20.

Denis Šabalin

21

18.11.2010

EE

OK

Muu klubi

Puudu dokument

21.

Mark Serdyukov

26

20.04.2011

EE

OK

OK

Puudu pilt

22.

Mihail Ševtšenko

22

03.09.2010

EE

OK

OK

23.

Bogdan Sidorov

11

12.07.2010

EE

OK

OK

24.

Robert Ustritski

25

10.11.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

25.

Vladislav Volžinski

31

03.10.2010

EE

OK

OK

26.

Timur Zherdev

25

25.09.2010

EE

OK

Muu klubi

e-Arve