Treeningud (suveperiood, kevad-sügis)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Jalgpalliväljak

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

19:00-20:15

Jalgpalliväljak

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

18:00-19:00

Jalgpalliväljak

Järveotsa Gümnaasium - Järveotsa tee 31, 13520

Treenerid

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (37)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (24)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2011m@fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Artjom Boiko

77

26.11.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

2.

Deniel Dovbnja

08.11.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Alexander Dubonossov

11

09.12.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

4.

Jonas Džiugelis

35

14.06.2011

EE

OK

Puudu pilt

5.

Artjom Karpov

6

14.02.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Robert Litvinovitš

23

27.08.2011

EE

Lisa andmed

7.

Mark Caius Loit

22

15.04.2011

EE

Lisa andmed

8.

Mark Merzin

15

22.12.2011

EE

OK

Puudu pilt

9.

Platon Merzin

16

22.12.2011

EE

OK

Puudu pilt

10.

Artjom Poltavets

7

23.01.2011

EE

OK

Puudu pilt

11.

Aleksei Russakov

10

02.04.2011

EE

OK

Puudu dokument

12.

Mark Serdyukov

26

20.04.2011

EE

OK

Puudu pilt

13.

Timofey Simson

31.07.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

14.

Pavel Snežitski

8

30.08.2011

EE

OK

15.

Maksim Šnur

27

26.08.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Robert Ustritski

25

10.11.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve