Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

15:15-16:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

2.

Kolmapäev

15:15-16:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

3.

Reede

15:15-16:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

Treenerid

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (65)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (45)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (40)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (12)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2012-mma@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2012-mma@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

Lisainfo

1.

Roman Atamanov

9

20.01.2012

EE

OK

OK

2.

Artjom Bahhurinski

8

11.09.2012

EE

Lisa andmed

Muu klubi

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Dmitri Belov

6

24.01.2012

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Gleb Grünbaum

21

07.02.2012

EE

OK

OK

5.

Rodion Kudashov

35

02.04.2012

RU

OK

Muu klubi

6.

Aleksander Kuznetsov

55

16.03.2012

EE

OK

OK

7.

Einar Liivat

27

06.03.2012

EE

OK

OK

8.

Maxim Malovichko

11

09.03.2012

EE

OK

OK

9.

Mihhail Okuško

4

05.02.2012

EE

OK

OK

e-Arve

10.

Ivan Petrosjan

25

14.06.2012

EE

OK

OK

11.

Vitali Rõžkov

18

09.06.2012

EE

OK

OK

12.

Nikita Serebrjan

3

20.09.2012

EE

OK

OK

13.

Arseni Sergejev

7

12.04.2012

EE

OK

OK

Puudu dokument

14.

Artjom Šinkevitš

06.04.2012

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument

15.

Mihhail Sorgin

29

11.09.2012

EE

OK

OK

16.

Ruslan Tšerednitšenko

24

02.04.2012

EE

OK

OK

17.

Artjom Utin

31

24.02.2012

EE

OK

OK

18.

Arsen Vardanyan

9

14.07.2011

EE

OK

OK

19.

Demid Žerdetski

4

09.09.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed