Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:30-18:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

2.

Neljapäev

17:30-18:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

3.

Laupäev

15:30-16:45

Kunstmuru

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (27)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (27)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2014-mtm@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2014-mtm@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Saku Spring 2021

18.04.2021

Turniir

Kalev Cup 2021

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

Lisainfo

1.

Miron Bazovoi

20

04.04.2014

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

2.

Aleksandr Beljakov

16

13.02.2014

EE

OK

Puudu pilt e-Arve

3.

Volodymyr Bespechnyi

3

23.02.2014

RU

OK

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Maksim Fedorovski

36

26.04.2014

EE

OK

5.

Vladimir Fedulov

12

29.03.2015

EE

OK

6.

Maksim Habarov

8

06.04.2014

EE

OK

7.

Haykaz Harutjunjan

88

18.03.2013

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

8.

Ruslan Kerimov

37

03.06.2014

RU

OK

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Martin Kesküla

21

20.01.2014

OK

Puudu dokument Puudu pilt

10.

Stefan Kesküll

22

18.06.2014

EE

OK

11.

Ander Kõdar

10

25.11.2014

EE

OK

12.

Daniil Kulkov

18

10.07.2014

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

13.

Maksim Kuznetsov

15

15.01.2014

EE

OK

14.

Ilja Latõšev

10

14.06.2015

EE

OK

15.

Mihhail Morozov

7

22.04.2014

EE

OK

Puudu dokument

16.

Aleks Noor

27

25.10.2014

EE

OK

Puudu dokument

17.

Stefan Priidemann

17

17.09.2014

EE

OK

18.

Artjom Reznikov

14

14.02.2014

OK

19.

Aron Tkatšuk

5

25.07.2014

EE

OK

20.

Pavel Vasilkov

30

23.01.2014

EE

OK

21.

Kristjan Veimann

19

08.02.2014

EE

OK

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed