Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:45-18:45

Saal

Õismäe Sportmängude Hall - Ehitajate tee 141, 13517

2.

Reede

17:30-18:30

Saal

Õismäe Sportmängude Hall - Ehitajate tee 141, 13517

3.

Laupäev

11:00-12:00

Saal

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

Treenerid

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (26)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (5)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Bogdan Lukashenko

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (26)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2015-mtm@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2015-mtm@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

PAI 2020

Lisainfo

1.

Kirill Bõstrov

5

02.08.2015

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Jõulud

2.

Daniel Dzyuba

17

03.06.2015

OK

Jõulud

3.

Damir Fitkulin

2

02.06.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt Jõulud

4.

Areg Harutjunjan

2

04.12.2014

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

5.

Demid Ignattšik

14.10.2015

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt Jõulud

6.

Daniel Insler

14

11.02.2015

EE

OK

Puudu pilt Jõulud

7.

Ivan Jakutin

6

24.02.2015

EE

OK

e-Arve Jõulud

8.

Maksim Jeledin

18

24.07.2015

EE

OK

Jõulud

9.

Konstantin Kahur

7

29.03.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt Jõulud

10.

Cassandra Karlson

06.08.2014

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Jõulud

11.

Daniel Kurme

3

15.06.2015

EE

OK

Jõulud

12.

Pavel Kuznetsov

16

14.01.2016

EE

OK

Jõulud

13.

Jaroslav Lesik

8

04.01.2015

EE

OK

Jõulud

14.

Artemi Malov

29.03.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt Jõulud

15.

Arsenii Marchuk

4

14.05.2015

UA

OK

Jõulud

16.

Gleb Pedan

22.05.2016

EE

OK

Jõulud

17.

Lucas Reyna Martõnenko

12

09.04.2014

EE

OK

18.

Yehor Rudenko

11

16.04.2015

UA

OK

Puudu pilt Jõulud

19.

Zakari Zaikin

15

24.01.2015

EE

OK

Liitu treeningrühmaga

Lapse andmed

Lapsevanema / eestkostja andmed