Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:30-18:30

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

2.

Laupäev

12:00-13:00

Kunstmuru

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

Treenerid

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (27)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (48)

Sünnikoht: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 1995 (27)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2015-mtm@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2015-mtm@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

Lisainfo

1.

Kirill Bõstrov

5

02.08.2015

EE

OK

Puudu dokument

2.

Daniel Dzyuba

17

03.06.2015

OK

3.

Damir Fitkulin

2

02.06.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Kristina Globina

01.02.2015

OK

Puudu dokument Puudu pilt

5.

Areg Harutjunjan

2

04.12.2014

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Demid Ignattšik

24

14.10.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

7.

Daniel Insler

14

11.02.2015

EE

OK

Puudu pilt

8.

Maksim Jeledin

18

24.07.2015

EE

OK

9.

Konstantin Kahur

7

29.03.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

10.

Timofei Kirillov

9

02.07.2015

EE

OK

11.

Pavel Kuznetsov

16

14.01.2016

EE

OK

12.

Jaroslav Lesik

8

04.01.2015

EE

OK

13.

Artemi Malov

5

29.03.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

14.

Arsenii Marchuk

4

14.05.2015

UA

OK

15.

Maxim Miglan

24.06.2015

EE

OK

Puudu dokument

16.

Gleb Pedan

10

22.05.2016

EE

OK

17.

Lucas Reyna Martõnenko

12

09.04.2014

EE

OK

18.

Yehor Rudenko

11

16.04.2015

UA

OK

Puudu pilt

19.

Gleb Sedov

28

28.07.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

20.

Alexander Streltsov

28.11.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

21.

Georg Streltsov

28.11.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

22.

Zakari Zaikin

15

24.01.2015

EE

OK

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed