Pühapäeval mängisime vana tuttava HÜJK Emmaste vastu. Meie omavahelised mängud on alati intrigeerivad ning tasavägised ja nii läks ka seekord.

Esimesel poolajal suutsime meie ehk rohkem palli vallata, kuid Emmaste nõelas teravate vasturünnakutega. Suutsime minna 1:0 juhtima, kui Rasmus Sinivee sai hea söödu Andrei Antonovilt ning selle väravaks vormistas. Üsna peagi aga võõrustajad vastasid, kui kastijoonelt tulnud löök peale mitut rikošetti väravas maandus. 1:1 seisul seega poolaeg ka lõppes.

Viigiseisul teisele poolajale suundudes oli mõlemal meeskonnal kindel soov võidupunktid ära korjata. Esmalt läksid vastased juhtima, kui nurgalöögijärgses saginas pääseti meetri pealt vabalt peaga löögile. Kohati mängiti väljakul üsnagi jõulist mängu ning kohtunikul oli palju tegemist, et mängu kontrolli all hoida. Umbes kümmekond minutit enne lõppu oli Kirill Dmitrijev keskkaitsest vastaste karistusalasse jõudnud ning tõmmati seal maha, penalt! Maksim Novikov asus lööma ning realiseeris selle kindlalt. Suutsime justkui järgmise käigu sisse panna, kuid Emmaste karistas taas standardolukorrast. 3:2 kaotusega see mäng ka lõppes. Mängupilt oli ilus, kuid tulemusega ei saa taaskord rahule jääda. Järgmine võimalus võidumaitset tunda tuleb juba kolmapäeval, kui vastaseks on tugev Sillamäe Kalev II.

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ vs. Sillamäe Kalev II, 17.09 kell 20.30, Sportland Arena.

14.09.2014
Score: 3 - 2

Match Report

14. septembril kell 16:00 Männiku staadion (Võidu 16, Tallinn)
HÜJK EMMASTE – TALLINNA FC ARARAT TTÜ  3:2 (1:1)

Väravad: 35. Kristjan Paapsi, 70. Priit Raamat, 85. Ergo Reinvald – 12. Rasmus Sinivee, 82. pen. Maksim Novikov
Hoiatused: 75. Raido Luhaorg, 79. Rasmus Armas, 81. Mait Nõmme, 84. Tauri Tursk – 77., 90. Rainer Põld, 79. Vaagn Arutjunjan
Eemaldamine: 90. Rainer Põld

Emmaste: 26-Armas, 15-Sillaste, 22-Nõmme, 32-Luhaorg, 14-Tursk, 7-Raamat, 38-Reinson, 23-Lember (24. 6-Vahtramäe), 36-Paapsi, 37-Pavelts, 11-Reinvald.
Varus: 39-Ventsel, 6-Vahtramäe, 16-Laasberg.

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 20-Dmitrijev, 5-Novikov, 10-Grauberg (46. 18-Arutjunjan), 36-Savotškin, 4-S. Belozjorov, 27-Ivanov, 15-Sadovski, 16-Antonov, 28-Sinivee, 11-Põld.
Varus: 18-Arutjunjan.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.