*Pilt on illustreeriv.

Külmal neljapäeva õhtul oli meie vastaseks FC Flora III. Taaskord oli tegemist meie otsese konkurendiga liigatabelis ning kaotust ei saanud kumbki meeskond endale lubada.

Mäng algas kohe intensiivselt ning meiepoolne aktiivsus tasus end juba 5. minutil ära, kui Märt Grauberg võitis vastaste väljakupoolel palli, liikus sellega karistusala lähistele ning söötis Andrei Antonovile, kes võttis omaks ning tulistas väravavahile püüdmatult lati alla. Edasi kulges mäng pigem meie domineerimisel ning vastane mängis pigem kontrate peale, kuid meie kaitseliin mängis hästi. Mõned ärevamad momendid tekkisid kauglöökidest aga Nikolai Pulkkinen oli väravas kindel. Seega poolaeg lõppeski meie minimaalsel 1:0 eduseisul ning oli oodata vastaste tugevat vastupanu ka teiseks poolajaks.

Teisel poolajal Flora aga tunduvalt elavnes ning mängis enesekindlamalt ja otsustavamalt võrreldes avapoolajaga. Meie aga kaotasime initsiatiivi ning vastane tekitas ohtlikke olukordi, mis õnneks jäid realiseerimata. Mängu lõpu poole suutsime aga taas oma mängumootori korralikult tööle saada ning selle pealt lõime ka teise värava lüüa, kui Silvestr Belozjorov sai hea tsenderduse Aleksandr Tkatšukilt ning oskuslikult palli posti kõrvale saatis. Kui hetkeks tundus, et sellega on mäng tehtud, siis ei. Florakad vastasid mõned minutid hiljem, tehes seisuks 2:1. Meie suutsime aga külma pead hoida ning veel enne mängu lõppu lõi viimase naela vastaste kirstu Hans-Kristjan Aasma, kes sai suurepärase söödu ning üks-ühe vastu väravavahiga minnes viimasest oskuslikult mööda triblas ning nahkkera tühja võrku lükkas! Meeskond näitas korralikku mängu ja head häälestatust ning sama hooga tuleb minna hooaja lõpuni!

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ vs. FC Starbunker, 02.11 kell 19.00, Sportland Arena

23.10.2014
Score: 1 - 3

Match Report

23. oktoobril kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA III – TALLINNA FC ARARAT TTÜ  1:3 (0:1)

Väravad: 86. Eric Pärn – 5. Andrei Antonov, 83. Silvestr Belozjorov, 89. Hans-Kristjan Aasma
Hoiatused: 33. Maksim Novikov, 87. Andrei Savotškin

FC Flora III: 21-Nurmik, 5-Eensoo, 2-Pajumägi (85. 15-Valgur), 20-Tammerik, 3-S. Grauberg, 9-M. Ivanov, 11-Urva, 10-Pärn, 7-Kahr, 33-Nurmsaar (80. 18-Räämet), 8-Karjane (46. 6-Kolts).
Varus: 15-Valgur, 18-Räämet, 6-Kolts.

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 21-Peljo, 6-Roosimets, 5-Novikov, 10-M. Grauberg (87. 11-Põld), 4-S. Belozjorov, 15-Arutjunjan, 36-Savotškin, 27-I. Ivanov (67. 19-Tkatšuk), 9-Kelder (46. 77-Aasma), 16-Antonov.
Varus: 11-Põld, 77-Aasma, 19-Tkatšuk.

Mänguolud: -3, selge sügisõhtu; kunstmuru väga heas seisukorras.