Rahvusvaheline turniir „Reval Cup“ – 16 võistkonda Eestist, Lätist ja Soomest.

Meie võistkond saavutas võidu kõigis kolmes alagrupikohtumises ning pooses poolfinaali, kus mindi vastamisi Soome võistkonnaga. See mäng väärib eraldi jutustust! Olles jäänud mängu alguses kaotusseisu 0:1 ja hiljem isegi 0:2; näitasid meie poisid iseloomu ning võidutahet – teisel poolajal õnnestus seis viigistada ning seejärel lüüa ka võiduvärav – 3:2!!!

Finaalkohtumine klubi FC Tallinn vastu kujunes samuti väga pingeliseks ja seda eriti teisel poolajal, kui meie poiste eduseisul 1:0 üritasid vastased iga hinna eest seisu viigistada. Meie poisid said vastaste survega hakkama ning vastasid võiduväravaga mängu lõpuminutitel, pannes hooajale isegi mitte puntki, vaid hüüumärgi! Suurepärane hooaja lõpp – läheme Uuele Aastale vastu võitjatena ning hea tujuga!