Esimesel poolajal oli mäng väga võitluslik ning agressiivne. Veerandtunni möödudes sai väga ilusa väravaga hakkama Andrei Antonov, kes suutis kaitsjatest vabaneda ning umbes 20 meetri kauguselt palli otse ristnurka tulistas!

Teine poolaeg läks edasi korraliku tempoga, kuigi mõlemalt poolt tehti mitmeid vahetusi. Peagi jõudis Puuma aga sihile, kui tänu penaltile mänguseis viigistati. Viimane sõna jäi aga Meie meeskonnale, nimelt lõikas Hans-Kristjan Aasma keskväljal palli vahelt, purjetas mitmest mängijast mööda ning tegi oma endise koduklubi vastu seisuks 2:1! Selle tulemusega mäng ka lõpes, kuid rõõm oli, et meeskond näitas korralikku jalgpalli ning suudeti distsiplineeritult mängida suure osa mängust. Parandamisruumi loomulikult on, kuid hooaja alguseni on ka õnneks aega veel.