21. detsembril toimus FC Ararat Jalgpallikooli iga-aastane jõulupidu. Seekord me kõik saime kokku uues Sõle Spordikeskuses. Lapsed mängisid lõbusate animaatoritega ning klubi talismani – Leon’iga. Peo jooksul toimusid mitmed konkursid ja mängud, mängude vahel said lapsed energiat koguda maitstes salateid ja suupisted, mis said valmistatud meie pikaajalise partneri – restoran Sevan’i poolt. Peo kulminatsiooniks olid Jõuluvana ja Snegurotška, kes ühinesid meie lastega et koos mängida ja lõbusaid ülesandeid lahendada. Peale pika mängudeseeriat lapsi ootas magus üllatus – suur tort jalgpalliväljaku kujul ja klubi logoga! Ürituse lõpus iga laps sai kauaoodatud kingituse. Poisid ja tüdrukud olid Jõuluvanale ja Snegurotškale valmistanud loomingulised üllatused – jõuluteemalised laulud ning luuletused.

Ararat Tort 2017

Üritus lõppes uhke ja värvika ilutulestikuga, mis oli kingituseks lastele meie partnerite AVANSER Auto poolt. Me täname kõiki osalejaid. Meie eesmärk on teha iga-aastane Jõuluüritus unikaalseks ja kauaoodatuks meie laste jaoks. Ühine jõulude tähistamine on suurepärane traditsioon, mis kestab juba neli aastat järjest.

Tehnilise toetuse eest eraldi tänusõnad lähevad S & L CONCEPT’le, täname ka meie pikaajalisi partnereid – Funrent, Lunester, Sweet Life и Natasha Bychkova & Co!

Pildigalerii üritusest on saadaval meie facebooki lehel

Soovime kõigile kauneid Jõule ja ilusat Uut Aastat!