Alustasime mängudega liigasse püsimajäämise nimel Raasiku FC Jokeri vastu.

Avakohtumine Raasikul oli totaalselt erinev sellest, mida meie meeskond oleks soovinud. Suutsime küll Andrei Antonovi tabamusest juhtima minna, kuid siis lasime ennast veidi lõdvaks ning motiveeritud võõrustajad hakkasid tänu sellele samuti võimalusi tekitama. Peagi suutiski Joker viigistada, kui nurgalöögijärgses saginas suudeti pall väravasse toimetada. 1:1 seisul poolaeg lõppes.

Teisel poolajal pani Joker juurde ning mängis suure isu ja tahtmisega, samas kui meie ei suutnud oma mängumootorit käima saada ja mängisime tujutult. Vastane suutis suure võitluse pealt veel 2 väravat lüüa ning meie jaoks tähendas see pettumustvalmistavat 3:1 kaotust, kuid tuleb tunnistada, et vastane oli võitu väärt.

Siiski ootab ees veel korduskohtumine meie koduväljakul, kus meil tuleb ennast kaotusseisust välja mängida. Võitleme lõpuni!

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ vs. Raasiku FC Joker, 22.11 kell 13.00, Sportland Arena.

16.11.2014
Score: 3 - 1

Match Report

16. novembril kell 13:00 Raasiku kunstmuruväljakul (Kooli 1, Raasiku)
RAASIKU FC JOKER 1993 – TALLINNA FC ARARAT TTÜ  3:1 (1:1)

Väravad: 31. Kuldar Võsar, 53. Rene Lill, 66. Rando Randjõe – 14. Andrei Antonov
Hoiatused: 84. Ervo Vaatmann – 87. Maksim Novikov, 90.+1. Märt Grauberg

FC Joker: 12-Riido Reiman, 79-Rauno Reiman, 94-Vatmann, 93-Mägi, 80-Pruuli, 73-Randjõe, 85-Nahkor, 91-Esop, 89-Reinike, 75-Võsar (66. 87-Betlem), 92-Lill.
Varus: 71-Teino, 78-Rando Tamm, 87-Betlem, 76-Nadal.

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 6-Roosimets, 5-Novikov, 28-Sinivee, 15-Arutjunjan, 4-S. Belozjorov, 27-Ivanov, 8-M. Parkala, 16-Antonov, 9-Kelder, 10-Grauberg.
Varus: 11-Põld.

Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.