* Pilt on illustreeriv.

Esiliiga B hooaeg lõppes mänguga tabeliliidri ning üldvõidu saavutanud FC Infonet II – ga. Kellel oli reaalne võimalus ületada maagiline 100-punkti piir.

Mäng algas hoogsalt ning juba minutid peale avavilet suutsid vastased juhtima minna. Sellele oli meil aga kohe vastus olemas, kui Janno Roosimets andis suurepärase söödu Andrei Antonovile, kes palli kaunilt üle väravavahi tõstis ning võrku saatis. Ligi 20. minuti jooksul toimus võrdsete heitlus, kuid siis löödi meile kiirelt 2 väravat. Vastaste 3:1 eduseisul poolaeg lõppeski.

Teisel poolajal läks mängupilt mõlema meeskonna poolelt veelgi ründavamaks ja lahtisemaks. Meil ei olnud midagi kaotada ning teisalt muutus vastane hooletumaks, mis võimaldas meil häid võimalusi tekitada. Ühes olukorras tegi Infoneti väravavaht valearvestuse ning liikus väravast liiga välja, taaskord jõudis sihile Andrei, kes oskuslikult ja kindlalt palli üle väravavahi saatis ja vahe minimaalseks tegi. Järgnevalt tekkis võimalusi mõlemale poole. Minutid enne mängu lõppu murdis Margo Parkala vasakul äärel kahest mängijast mööda ning andis terava söödu värava ette, kuhu oli jõudnud Vaagn Arutjunjan, kes tekkinud võimaluse edukalt realiseeris ning viiginumbrid tabloole seadis! Seega vastaste 100-punkti soov sai purustatud ning lõpetasime hooaja positiivsete emotsioonidega. Nüüd tuleb suunduda üleminekumängudele.

09.11.2014
Score: 3 - 3

Match Report

9. novembril kell 13:00 Nike Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET II – TALLINNA FC ARARAT TTÜ  3:3 (3:1)

Väravad: 8. Vadim Aksjonov, 33., 36. Oleg Valov – 15., 57. Andrei Antonov, 85. Vaagn Arutjunjan
Hoiatused: 23. Artjom Dmitrijev, 59. Oleg Valov, 66. Evgeny Spiridonov, 88. Erik Vinogradov

FC Infonet II: 25-Zelentsov, 24-Artemiev (75. 38-Andreitšuk), 8-Veide, 11-Kulik, 4-Spiridonov, 77-Malinin, 17-Valov (61. 7-Badjuk), 27-A. Dmitrijev (46. 10-Vinogradov), 12-Aksjonov, 9-Televinov, 3-Gurtšioglujants.
Varus: 1-Fokin, 7-Badjuk, 10-Vinogradov, 38-Andreitšuk.

FC Ararat: 33-Tukan, 28-Roosimets, 37-K. Dmitrijev, 27-Sinivee, 15-Arutjunjan, 19-S. Belozjorov, 11-Antonov, 36-Savotškin, 13-M. Parkala, 14-Ivanov, 9-Serednjak (46. 6-Põld).
Varus: 6-Põld, 1-Pulkkinen.

Mänguolud: +8, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.