Järjekordne Esiliiga B voor viis meid kokku FC Elva-ga, keda suutsime varakevadel koduplatsil 1:0 võita. Elva meeskonna headeks külgedeks on võitluslikkus ning hea füüsis. Ootasime rasket mängu ning oli selge, et Elva mehed meile koduväljakul midagi niisama ei anna.

Mäng algas kohe väga tempokalt ning tormiliselt. Juba 4. minutil oli vastastel kasutada penalti, mis ka edukalt realiseeriti. Ararat ennast sellest aga häirida ei lasknud ning juba 2 minutit hiljem jõudis sihile Avetis Harutjunjan, lüües praktiliselt identse värava võrdluses eelneva mänguga, kui pääses vastasest mööda ning palli paremasse nurka suunas. Peale avaväravaid mõlemalt poolelt, jätkus mäng meeldivalt intensiivselt ning palju oli võitlust ja füüsilist mängu. Varsti suutsime siiski oma tahtmise peale suruda, kui Andre Järva sai Andrei Antonovilt suurepärase söödu, pööras vastase haardest välja ning tulistas palli võrku, 2:1!

Tundus, et Meie meeskond oli oma mängumootori tõeliselt käima saanud ning vastased suudeti hästi ära neutraliseerida, samas, kui keskväljalt ja äärtelt suudeti ohtralt teravusi ning ohtlike olukordi luua. Poolaja lõpus lõi veel Avetis oma teise värava, kui Andre andis hea diagonaalsöödu ning Avetis mängleva kergusega väravavahist mööda triblas ning nahkkera tühja võrku lükkas. Sellise mängupildi pealt oli väga hea minna 15-minutilisele puhkusele, et teisel poolajal samasuguse hooga edasi minna.

Teine kolmveerandtund algas taas Ararati domineerimisega ning taas jõuti poolaja alguses sihile, kui Igor Ivanov ilusa rünnaku ilusa väravaga lõpetas. Peale kolme väravaga juhtima minemist justkui tundus, et mäng võib tehtud olla ning võiks selle mängu rahulikult lõpuni veeretada, kuid kaugel sellest! FC Elva hakkas poolehoidjate maruliste ovatsioonide saatel rohkem ründama ning oma mängu näitama, meie mäng seevastu aga muutus mingil ajaperioodil kehvemaks ning lasti vastastel lihtsalt mängida. See maksis aga kiiresti kätte, kui vastased kaks korda sihile jõudsid ning olukorra väga pingeliseks muutsid. Emotsioonid hakkasid vaikselt üle keema ning mäng muutus aina füüsilisemaks. Tehti palju vigu ning mängiti väga agressiivselt, suurepärane mäng kohaletulnud pealtvaatajatele! Õnneks suutsime aga suuremast pingest vabaneda, kui Igor taas suurepärase söödu sai, jooksis vastaste kaitseliini üle ning lükkas palli väravavahist mööda, teine värav mehe jaoks selles mängus ning väga oluline värav terve meeskonna hüvanguks! Mängu lõpp möödus taas pigem rahulikumalt ning eriliselt pingelisi hetki platsil enam ette ei tulnud.

Täname FC Elvalt väga põneva mängu eest ning suurepärase korralduse eest!

Mängu protokoll leitav siit.

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ vs. Nõmme JK Kalju, 17.07 kell 20.30, Sportland Arenal. Ootame oma fänne staadionile!